Centrum Fotografii Cyfrowej „Granmark” powstało na bazie 22 letniej praktyki fotograficznej.

Dla naszego zespołu fotografowanie to nie tylko zawód.
To również pasja i sposób na życie.

CFC Granmark to jedyne autoryzowane fotolaboratorium sieci Kodak Express w  powiecie mieleckim. W naszej firmie  zainstalowany został w 2012 roku minilab cyfrowy NORITSU 3701 HD. Jest to obecnie najlepszy minilab pracujący w Mielcu i jedna z trzech takich maszyn zainstalowanych na Podkarpaciu. Do procesów technologicznych w naszym fotolaboratorium stosujemy wyłącznie materiały firmy Kodak.

Dewizą sieci Kodak Express w której pracujemy jest najwyższa, kontrolowana jakość usług. Ciągły nadzór nad procesami technologicznymi, najnowocześniejszy i jedyny w okolicy sprzęt tej klasy oraz ambitna i wykwalifikowana załoga zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość i powtarzalność oferowanych usług fotograficznych. Profesjonalnie przygotowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wywołując Państwa zdjęcia przeglądają każde z osobna, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt. Dzięki stosowanym nowoczesnym technologiom firmy Kodak i sprzęcie światowego lidera w produkcji minilabów jakim jest japoński koncern Noritsu, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie realizować Państwa zamówienia.
Standardowy czas oczekiwania na gotowe fotoodbitki w naszym laboratorium to 45 minut, zarówno z materiałów analogowych jak negatywy, diapozytywy kolorowe i czarno – białe jak i z dowolnych nośników cyfrowych.
W tak krótkim czasie, jesteśmy w stanie wykonać odbitki błyszczące, matowe a nawet  na papierach specjalnych np. o podłożu metalicznym lub jedwabistym. Printerprocessor Noritsu 3701 HD, który obecnie nie ma odpowiedników w swojej klasie, stosowane najwyższej jakości materiały Kodak, oraz kwalifikacje załogi gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość usług niedostępną dotychczas na rynku lokalnym.
Dla wygody naszych Klientów w naszej firmie zainstalowaliśmy nowoczesne, samoobsługowe terminale cyfrowe Kodak Picture Maker G3 i G4, które w prosty sposób ułatwią Państwu przeniesienie na papier zdjęć z aparatów cyfrowych, wraz z ich cyfrową edycją i poprawą jakości oraz nagranie zdjęć na płyty Kodak Picture CD, które zawierają użyteczną przeglądarkę, umożliwiającą wygodne przeglądanie w odtwarzaczu DVD lub komputerze.

 ZAPRASZAMY DO CENTRUM FOTOGRAFII CYFROWEJ „GRANMARK”,